MR33 World Champ Tools 1.5mm Round Head (MR33-T-1.5-RHD)
SKU
MR33-T-1.5-RHD
Description / MR33 World Champ Tools 1.5mm Round Head (MR33-T-1.5-RHD)
The line of MR33 World Champion Tools has everything the passionate RC racer needs to maintain his cars in the best possible way. All the most important Hex Drivers from 1.5mm to 3.0mm are available in a standard Hex Driver version and with a Round Head Hex tip as well. The line of tools also includes Phillips- and Flat-Head Screwdrivers and the 5.5 and 7.0mm Nut Drivers are rounding up the perfect selection of MR33 world champion tools.