Yeah Racing 90mm Desert Lizard Two Stage Internal Spring Damper (2) Red 1:10 Crawler 'G6 Certified' (DDL-090RD)
SKU
DDL-090RD
Description / Yeah Racing 90mm Desert Lizard Two Stage Internal Spring Damper (2) Red 1:10 Crawler 'G6 Certified' (DDL-090RD)
Description:
Feature:
  • For: HPI Crawler King / Gmade R1 KOMODO / Vaterra K5 / AXIAL SCX10 / RC Crawlers
  • Material: Aluminum
  • Measurement Data (Hole to Hole)
  • -Normal length : 90mm
  • -Compressed length : 73mm
  • -Stretch length : 100mm
Include:
  • Yeah Racing 90mm Desert Lizard Two Stage Internal Spring Damper (2 pcs)