Yeah Racing Aluminum Big Bore Go 120mm Damper 2pcs for 1/10 RC Off Road Car Black (BBG-0120BK)
SKU
BBG-0120BK
Description / Yeah Racing Aluminum Big Bore Go 120mm Damper 2pcs for 1/10 RC Off Road Car Black (BBG-0120BK)
Feature:
  • For: Offroad RC Car
  • Material: Aluminum
  • Color: Black
Specification:
  • Hole to Hole: 120mm
  • Compressed length (Approx): 78mm
  • Shock Body Dimension : Length 58mm , Diameter 13mm